Інформаційний хаб «Допомога»

Спецпроєкт «Допомога» у м. Краматорськ, Донецької області створений для забезпечення громади актуальною інформацією в умовах воєнного стану.

Інформаційний хаб «Допомога»

Спецпроєкт «Допомога» у м. Краматорськ, Донецької області створений для забезпечення громади актуальною інформацією в умовах воєнного стану.

Інформаційний хаб «Допомога»

Спецпроєкт «Допомога» у м. Краматорськ, Донецької області створений для забезпечення громади актуальною інформацією в умовах воєнного стану.

Краматорський водоканал запроваджує абонплату

З серпня 2022 року буде здійснюватись нарахуваня платилати за абонентське обслуговування для мешканців приватного сектору

Згідно до Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,   ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» повідомляє, що на сайті підприємства https://kramvoda.com/ була опублікована публічна пропозиція (оферта) про укладення:

–  публічного індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, інших об’єктів нерухомого майна або водопостачання та/або водовідведення в житловому будинку, приєднаних до внутрішньобудинкових мереж, які отримують послуги для задоволення власних потреб, а також для забезпечення господарських, технологічних (власних) потреб багатоквартирного будинку в цілому;

– публічного індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення для споживачів – власників (користувачів) індивідуальних (садибних) будинків, які приєднані до мереж централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення відповідно до вимог Правил користування системами централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 № 190 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 19.04.2021 № 97).

Договір, який укладається з співвласниками багатоквартирних будинків вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний догові.

Договір, який укладається з власниками (користувачами) індивідуальних (садибних) житлових будинків вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (за наявності).

У зв’язку з тим, що дані договори є договорами приєднання, їх умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договори розміщено на сайті КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» https://kramvoda.com/ у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення з їх змістами кожної особи, що отримує та звертається до Водоканалу, для отримання послуг з

У разі укладення індивідуального договору про надання комунальної послуги споживачем сплачуватиметься:

1) плата за послуги, що розраховується виходячи з розміру затверджених тарифів на послуги та обсягу спожитих послуг, визначеного відповідно до законодавства;

2) плати за абонентське обслуговування відповідної послуги, граничний розмір якої визначається Кабінетом Міністрів України №808 від 21.08.2019 (зі змінами внесеними згідно з Постановою КМУ № 928 від 01.09.2021).

Плата за абонентське обслуговування – платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг, що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача), а також за виконання  інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги.

Таким чином КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» з серпня 2022 року буде здійснювати нарахування плати за абонентське обслуговування для мешканців приватних будинків, яке встановлене споживачам за індивідуальними договорами про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення з власником (користувачем) індивідуальних (садибних) будинків (населення приватного сектору):

а) абонентська плата з водопостачання – 10,91 грн з ПДВ;

б) абонентська плата з водовідведення – 6,97 грн з ПДВ.

Додатково повідомляємо, що більш детальну інформацію Ви зможете отримати на сайті підприємства.

Читайте також коментар міського голови Олександра Гончаренка з цього приводу.

Поділитись цією інформацією

Урядова гаряча лінія: 1545 або +38 (044) 284-19-15

(с) Kramatorsk Post, 2022 г.